Зіньківщині є ким гордитись!

З метою морального заохочення, підтримки і стимулювання обдарованих і талановитих дітей та молоді Зіньківського району, розкриття їх творчого потенціалу, виявлення всіх, хто наділений виключними творчими здібностями і талантом та здатні досягти високих результатів у сфері науки, культури, мистецтва депутатський корпус районної ради нагороджує районними преміями ім. братів Зерових та Д. Д. Ровинського.

Так і цього року 6 червня 2018 року в кабінеті голови районної ради  відбулося засідання оргкомітету  із присудження районних  премій імені братів  Зерових та Д. Д. Ровинського.

 Вів засідання голова організаційного комітету, голова районної ради  Нерозя Сергій Васильович. Директор комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Ниценко Л. М. ознайомила членів організаційного комітету з претендентами на нагородження преміями. Відповідно до  Положень «Про щорічну премію ім. братів Зерових для обдарованих і талановитих дітей та молоді  закладів освіти району»  та «Про щорічну премію ім. Д. Д. Ровинського» їх отримали 55 учнів загальноосвітніх закладів району та 45 учнів – переможців обласного та районного конкурсу дитячої творчості «Веселка – 2018».

В цілому преміальний фонд обох премій Зіньківської районної ради становить 12 мінімальних заробітних плат.

Перелік учнів, які відзначені премією імені братів Зерових

  1. Новак Анастасія Іванівна, учениця 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція зоологія, ботаніка

ІІ місце у обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Ніколайчук Аліна Григорівна, учениця 11 класу Зіньківська спеціалізовано школа І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція літературна творчість

І місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків»

  1. Мотузка Таміла Анатоліївна, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція українська література

  1. Овсій Анастасія Володимирівна, учениця 10 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція біологія людини

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з біології

  1. Комаревцева Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція технологічні процеси та перспективні технології

  1. Ільїна Анна Геннадіївна, учениця 9 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв в Опішні» імені Василя Кричевського

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури

  1. Нижник Віталій Валерійович, учень 10 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури

  1. Пшик Владислав Олегович, учень 8 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з фізики

  1. Гончаренко Валерія Володимирівна, учениця 9 класу Дейкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з математики

  1. Хрипко Вікторія Сергіївна, учениця 8 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з біології

  1. Їжаченко Наталія Вікторівна учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з екології

  1. Школенко Владислав Олександрович, учень 10 класу Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового навчання (технологій)

  1. Удовиченко Артем Володимирович, учень 11 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового навчання (технологій)

  1. Даценко Антон Юрійович, учень 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з інформатики

  1. Симоненко Еліна Сергіївна, учениця 9 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії

  1. Саєнко Аміна Геннадіївна, учениця 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії

  1. Нагорний Владислав Віталійович, учень 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії

  1. Даценко Єлизавета Юріївна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з англійської мови

  1. Влох Сергій Володимирович, учень 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з інформаційних технологій

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з хімії

  1. Макуха Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з географії

  1. Сливкіна Вікторія Сергіївна, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з географії

  1. Павлюченко Ірина Олександрівна, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з правознавства

  1. Ландик Вікторія Юріївна, учениця 9 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з хімії

  1. Чаус Аміна Сергіївна, учениця Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зіньківської районної ради Полтавської області

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з правознавства

  1. Жижура Віталій Юрійович, учень 8 класу Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у обласному конкурсі для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»

  1. Юхименко Володимир Сергійович, вихованець зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

  1. Пилипенко Софія Юріївна, вихованка гуртка «Дарунок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (обласній) виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

  1. Касян Ольга Ростиславівна, вихованка гуртка «Юний скульптор» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (обласний) ХІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців»

  1. Харитонова Дар’я Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «Вишивка хрестиком»

  1. Удовиченко Олександра Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «В’язання гачком»

  1. Земцова Валерія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «Кераміка»

  1. Компанієць Вікторія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «Бісероплетіння»

  1. Дахно Анастасія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «М’яка іграшка»

  1. Фучко Людмила Миколаївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «М’яка іграшка»

  1. Зарудний Олег Миколайович, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «Кераміка»

  1. Бендес Валерія Андріївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце у обласному конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

  1. Костик Богдан Олексійович, учень 10 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце у обласному учнівському конкурсі з креслення

  1. Білик Любов Володимирівна, вихованка гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Гончарство та художня кераміка»

  1. Колосова Карина Володимирівна, вихованка гуртка «Ручна художня вишивка» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Художня  вишивка»

  1. Солов’ян Владислава Ігорівна, вихованка гуртка «Ручна художня вишивка» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Художня  вишивка»

  1. Оверчук Анжеліка Миколаївна, вихованка гуртка «Любителі живої природи» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Художня  вишивка»

  1. Якімцова Аліна Юріївна, вихованка гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Чарівна глина»

  1. Кащенко Назар Сергійович, вихованець гуртка «Любителі живої природи» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Вироби з соломи»

  1. Костенко Вікторія Олександрівна, вихованка гуртка «Ручна художня вишивка» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Художня вишивка»

  1. Дяченко Назар Ігорович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Писанкарство»

  1. Зеленська Аліна Олександрівна, вихованка гуртка «Ручна художня вишивка» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Художня вишивка»

  1. Каша Альбіна Валеріївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Декоративний розпис, народний живопис»

  1. Ломака Анастасія Миколаївна, вихованка гуртка «Чарівна глина» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівний світ природи» у номінації «Гончарство та художня кераміка»

  1. Кульбака Дарина Сергіївна, вихованка гуртка «Ручна художня вишивка» Опішнянського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у обласному учнівському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Художня  вишивка»

  1. Ковалик Ангеліна Ігорівна, учениця 9 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Коваленко Олександр Сергійович, учень 11 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Коваленко Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Яненко Данило Сергійович, учень 9 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Новіков Ігор Ігорович, учень 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце у обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Ядаменко Ангеліна Олександрівна, учениця 7 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

Перелік учнів, які відзначені премією імені Д. Д. Ровинського

  1. Берест Єгор Володимирович, учень 7 класу Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. ім.. І. А. Цюпи

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Паук Анна Віталіївна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Макушина Аліна Максимівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Жук Юлія Дмитрівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка», учасниця вокального тріо опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Кузьменко Анатолій Миколайович, учасник вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Петлюх Ростислав Русланович, учасник вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Ярош Анастасія Геннадіївна, учасниця вокального ансамблю «Калинка», учасниця вокального тріо опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Бойко Вікторія Володимирівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Демченко Юлія Владиславівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Ляшенко Валерія Іванівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Левченко Софія Михайлівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Педоренко Максим Васильович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Мосенцев Віталій Олександрович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Храпач Максим Миколайович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Олексенко Світлана Сергіївна, учасниця ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Пошивайло Данило Сергійович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Божинський Антон Михайлович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Білан Артем Анатолійович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Гунько Владислав Олександрович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце  (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Новак Дарина Олександрівна, учасниця ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце  (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Савченко Ангеліна Анатоліївна, учасниця ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце  (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Тютюнник Максим Дмитрович, учасник ансамблю народних інструментів «Колорит» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце  (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Пшінник Єгор Миколайович, учень 1 класу Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Горбатій Олег Віталійович, учасник вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Третяк Олександра Олександрівна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Куценко Анна Юріївна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Петренко Тетяна Сергіївна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Ремньова Дарина Андріївна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Самсоненко Леся Миколаївна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Гриценко Наталія Олександрівна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Вощинський Ілля Владиславович, учень 3 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Максакова Вероніка Валеріївна, учасниця вокального тріо, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Ніколайчук Аліна Григорівна, учениця 11 класу, учасниця вокального дуету Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Хоменко Даша Вікторівна, учениця 11 класу, учасниця вокального дуету Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Даценко Антон Юрійович, учень 10 класу, акомпаніатор вокального дуету Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Влох Поліна Богданівна, учасниця зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Хорошун Ярослава Геннадіївна, учасниця зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Тимошенко Поліна Вікторівна, учасниця зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Батюк Марія Юріївна, учасниця зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Їжаченко Наталія Вікторівна, учасниця зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Фастовський Микола Миколайович, учасник зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Іщенко Владислав Володимирович, учасник зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Іщенко Андрій Володимирович, учасник зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Заливадний Андрій Іванович, учасник зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі

  1. Лобач Кирил Андрійович, учасник зразкового хореографічного колективу «Спалах»

І місце (в районному) огляді-конкурсі