Відкрили дитячий ігровий комплекс

9 червня,  у дитячому парку міста Зіньків, відбулося відкриття дитячого ігрового комплексу та проведення традиційного конкурсу колясок, за підтримки народного депутата України Олега Кулініча.

У заході взяли участь депутат Полтавської обласної ради Олександр Путря, голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко,  в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації Людмила Кімлик-Яроха, інші.

Олег Кулініч звернувся до дітей та громади з вітальним словом, розповів про соціально-економічний розвиток Зіньківського району та його інфраструктуру.
«За шість років вдалося зробити дитячий парк Зінькова одним з кращих, а можливо й кращим в області, по наповненню ігрових майданчиків, – говорить народний депутат, – тож і надалі спільно з міською і районною владою ми будемо докладати всіх зусиль, щоб діти почували себе захищеними, щасливими і впевненими у своєму майбутньому».

Цього дня на дітей Зіньківського краю чекали надувні гірки, батути, різноманітні конкурси та солодощі.