Відбудеться сесія районної ради

19 червня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м. Зіньків, вул.Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження Положення про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області.
  2. Про затвердження в новій редакції порядку передачі в оренду майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району.
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
  4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району.
  5. Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне.

Інші питання.