Шановні медичні працівники району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника, яке щороку ми відзначаємо у третю неділю червня.

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою.

Дорогі медичні працівники Зіньківського району, від імені депутатського корпусу і від себе особисто, щиро бажаю усім вам людського щастя, доброго здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя