Працювала комісія

15 червня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засіданняпостійних комісій районної ради з питань:

– аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування;

– промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, яку очолював Іван Гришко.

Про хід виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016-2020 роки, стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району, про програму фітосанітарних заходів по боротьбі з амброзією полинолистою на території Зіньківського району на 2018-2022 роки, про затвердження Положення про використання коштів на фітосанітарні заходи по боротьбі з амброзією полинолистою на території Зіньківського району інформувала начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Хрипко проінформувала про санітарний стан та благоустрій територій населених пунктів.

Світлана Слинько, начальник фінансового управління райдержадміністрації, ознайомила зі змінами до  показників районного бюджету на 2018 рік.

Про затвердження ряду технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок проінформував голова комісії Іван Гришко.