Відбулося пленарне засідання 26 сесії сьомого скликання

    19 червня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

    У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради, в. о. голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

    Депутати розглянули 37 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.        

        Про виконання рішення по депутатському запиту депутата районної ради Хорошуна Г. Г. інформував голова районної ради Сергій Нерозя.

         Начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк проінформувала присутніх про

стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району.

          На пленарному засіданні депутати затвердили програму фітосанітарних заходів по боротьбі з амброзією полинолистою на території Зіньківського району на 2018-2022 роки, Комплексну програму розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, Положення про використання коштів на фітосанітарні заходи по боротьбі з амброзією полинолистою на території Зіньківського району, про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, про щорічну районну премію ім. В. П. Літвішка для команд юнаків та дівчат Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка – учасників чемпіонату України з гандболу; внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, до програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих  їй районною радою повноважень на 2018 рік, до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, до рішення шістнадцятої сесії районної ради п’ятого скликання від 28 листопада 2008 року «Про порядок призначення на посаду і звільнення керівників підприємств, установ, закладів, що є в  спільній власності територіальних громад району», до районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 та 2017-2020 роки, до показників районного бюджету на 2018 рік.  

         Прийняли рішення про перейменування Дейкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Дейкалівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області, утворення структурного підрозділу дошкільної освіти «Сонечко» у складі Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та затвердили його положення,  в новій редакції Статут, Положення про філію, структуру та граничну штатну чисельність Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, про перейменування Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів в Опішнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, затвердили в новій редакції  Статут, Положення про філію, структуру та граничну штатну чисельність Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської, про перейменування Кирило-Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Кирило- Ганнівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, затвердили в новій редакції Статут, Положення про структурний підрозділ дошкільної освіти «Сонечко», структуру та граничну штатну чисельність Кирило-Ганнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.

         Також депутати затвердили Положення про перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2018 році та порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області, в новій редакції порядок передачі в оренду майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, накази відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області, розпорядження голови  районної ради.

Надали дозвіл на списання з балансу Зіньківської  центральної районної лікарні Полтавської області медичного обладнання та на списання з балансу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка витяжної труби.

         Погодили списання майна з балансу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району.

         На пленарному засіданні також було розглянуто та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.