Обговорили ряд важливих питань

18 червня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з  питань: бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та  управління майном; регламенту,  депутатської   діяльності,   забезпечення  законності  та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями  громадян та  масової інформації, яке очолював Геннадій Хорошун.

Про  підсумки  виконання  програми  економічного  і соціального розвитку району за І квартал  2018 року та про внесення змін  до  програми  економічного  і соціального розвитку району на 2018 рік проінформувала начальник управління економічного та агропромислового  розвитку  і  торгівлі  райдержадміністрації О. Г. Вовк.

Заступник   голови  ліквідаційної  комісії  Гадяцької ОДПІ С. Г. Жоміра ознайомила членів комісії з ходом виконання програми покращення умов обслуговування платників податків Зіньківського району та збільшенням надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016 – 2019 роки.

Про  внесення  змін  до  програми  забезпечення  виконання Зіньківською районною    державною   адміністрацією   делегованих  їй районною радою

повноважень  на  2018 рік, та до районної   комплексної  програми  протидії  та профілактики злочинності на 2016-2020 роки інформував керівник   апарату,  виконуючий  обов’язки   голови Зіньківської райдержадміністрації А. В. Водолага.

С. І. Слинько, начальник фінансового управління райдержадміністрації, проінформувала про внесення змін до  показників  районного  бюджету на 2018 рік.

Про надання дозволу на списання з балансу Зіньківської центральної районної лікарні Полтавської області медичного обладнання та на списання з балансу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. Літвішка витяжної труби, про затвердження Положення про порядок передачі в безоплатне користування     ( позичку) майна спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області, затвердження в новій редакції порядку передачі в оренду майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району, переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області, що підлягають приватизації у 2018 році інформував начальник  відділу   управління  майном    спільної власності    територіальних     громад    Зіньківського     району А. В. Литус.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Л. І. Косяк проінформувала про погодження списання майна з балансу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району.