Оприлюднення умов контрактів укладених з керівниками комунальних закладів

Згідно вимог Закону України «Про культуру» Зіньківська районна рада публікує істотні умови контрактів підписаних уповноваженим органом управління з переможцями конкурсів на заміщення вакантних посад директорів комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області та комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Істотні умови контракту з керівником комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Істотні умови контракту з керівником комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області.