Шановні жителі Зіньківського району!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом. Маємо гідно вшановувати світлу пам’ять наших земляків, віддавати належне нашим прадідам, дідам, батькам, сестрам, братам, які стали жертвами жорстокої боротьби з  нацизмом. Ці люди свято виконували свій воїнський обов’язок, захищали нашу Батьківщину і, не вагаючись, віддали своє життя в боротьбі. Їх імена, страждання і подвиг мають вічно бути у серцях нащадків.

Ніхто не має права забути, що трагедія 1941 року поклала початок переможному Травню 1945 року. Схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклоняємося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу  у  Другій світовій війні.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя