Шановні працівники та ветерани державної служби району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави – вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Зіньківського району.

Шановні працівники та ветерани державної служби району, у день професійного свята, від імені депутатського корпусу і від себе особисто, бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів та Божої ласки у вашій важливій і відповідальній місії!

Вірю, що наші зусилля і надалі будуть спрямовані на побудову демократичності і свобод громадян, стабільного розвитку нашого краю, піднесення його престижу.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя