Взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування

26 травня, за підтримки Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк», у             с. Головач Полтавського району, відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів.

Мета змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення депутатів до занять фізичною культурою та спортом, подальший розвиток спортивного орієнтування та його популяризація в області.

Зіньківський район на змаганнях представляла команда у складі районних депутатів – О. І. Бондаренка, Л. А. Кімлик-Ярохи, депутата міської ради – В. В. Галича, депутата Власівської сільської ради – Ю. М. Алфьорова, сільських голів – С. С. Костенка, Н. О. Мартосенко. Очолював команду Зіньківського району заступник голови районної ради, депутат районної ради  С. В. Загорулько.

Спортивний азарт, командний дух, цілеспрямованість принесли нашим учасникам почесне загальнокомандне 3 місце, серед 15 команд різних районів. Чудовим зразком для молоді та колег стали Попівський сільський голова Н. О. Мартосенко, яка здобула перемогу і виборола 1 місце серед учасників своєї вікової категорії, та депутат районної ради С. В. Загорулько, який посів почесне 3 місце.

Зіньківська командо, вітаємо вас з перемогою! Бажаємо успіхів на депутатській ниві і високих досягнень у спорті!