Дорогі випускники! Шановні вчителі, батьки, гості свята!

Так уже влаштовано життя, що хороший час завжди пролітає швидко.

Я думаю, що так швидко пролетів час шкільного навчання і для 165 сьогоднішніх випускників Зіньківщини, з яких 56 – випускники нашого міста.

У майбутньому у них – незвідана даль, у минулому – батьківський поріг, протоптана стежка в шкільному дворі.

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком. Завтра, дорогі випускники, перед вами відкриються двері у незвіданий світ з невичерпними можливостями.

Ви – молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства. Ви творитимете нову державу, примножуватимете добробут і красу Зіньківського краю та України загалом.

Вам випала доля виростати в час глибинних змін, коли визначальними стають освіченість та інтелект, творчість і талант. Тож живіть на повну силу, працюйте над собою, розширюйте свої горизонти, будьте ініціативними і не зупиняйтеся на досягнутому.

Випускний вечір – це підсумок натхненної праці вчителів, сумлінного старання учнів, уболівання за своїх дітей батьків.

11 випускників району, а з них 6 – нашого міста, у цьому році отримують високі відзнаки навчання – золоті та срібні медалі.

Їх старання, наполегливість та цілеспрямованість є прикладом для наслідування всіх учнів Зіньківщини.

Пам’ятайте, шановні випускники, про вчителів, які навчали вас бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчали дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною!

Бажаю вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі риси.

А ще – не оминайте поріг рідної школи. Адже ким би ви не стали: талановитими інженерами, медичними світилами, ученими чи журналістами, успішними бізнесменами чи політиками – кожен із вас свій перший крок до самостійного життя зробив саме зі шкільного порогу.

Мої найщиріші вітання та подяка учителям! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, невичерпної енергії заради щасливого майбутнього нашої країни.

Усього найкращого зичу батькам. Нехай діти будуть вашою гордістю та опорою і ніколи вас не розчарують.

Дорогі випускники, бажаю вам, зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі і перешкоди, чесно служити Україні та примножувати здобутки рідної Зіньківщини.

Щасливої та щедрої вам долі у житті!

Зі святом!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя