З нагоди державного свята

27 червня, напередодні державного свята – Дня Конституції України, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбувся урочистий мітинг.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, представники управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.

Відкрив та вів захід міський голова Сергій Максименко. З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Завершився мітинг традиційним покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.