Оголошено переможців конкурсу проектів розвитку громад

23 червня, у кабінеті голови районної ради, відбулося засідання комісії районного конкурсу проектів розвитку громад Зіньківського району.

Уже 2 роки поспіль, за ініціативи голови районної ради Сергія Нерозі, проводиться районний конкурс проектів розвитку громад, у якому беруть участь сільські ради нашого району.

У 2018 році загальна вартість проетів-переможців склала 2 179  875 грн., з них  604 400 грн. – кошти з районного бюджету, 1 429 480 грн. – бюджету сільських рад і 145 995 грн. – кошти організацій-партнерів.

До районної комісії було подано 8 проектів від 7 сільських рад, з яких 5 було визначено проектами-переможцями.

Великопавлівська сільська рада з проектом «Реконструкція спортивного майданчика», яким передбачено улаштування штучного покриття на щебеневій основі. В результаті реалізації проекту буде створено умови для подальшого розвитку інфраструктури села, комфортні та безпечні умови для тренувань з футболу в школі. Це дасть змогу проводити районні змагання на території шкільного стадіону та сприятиме популяризації здорового способу життя.

Кирило–Ганнівська сільська рада з проектом «Поточний ремонт приміщень Кирило–Ганнівської загальноосвітньої школи». Метою цього проекту стало створення сучасного, інтерактивного, багатофункціонального освітнього простору у Кирило–Ганнівській загальноосвітній школі, куди діти із задоволенням будуть приходити отримувати знання, формувати важливі життєві компетенції, розкривати свої справжні таланти.

Ставківська сільська рада  з проектом «Щасливе дитинство – встановлення дитячого майданчика в с. Ставкове Зіньківського району». Проект має соціально–економічну спрямованість, створення сприятливих умов для організації дозвілля дітей, розвитку фізичної культури, зміцнення здоров’я, задоволення потреб у руховій активності, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану дітей і навколишнього середовища.

Лютенсько–Будищанська сільська рада з проектом «Мрія наших дітей – сучасні і комфортні ДНЗ «Берізка» і Лютенськобудищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лютенські Будища». Вирішення завдань проекту дасть змогу значно покращити умови для розвитку творчих здібностей та навчання дітей дошкільного та шкільного віку.

Човно-Федорівська сільська рада з проектом «Від благоустрою шкільної їдальні до збереження здоров’я дітей» (капітальний ремонт приміщення їдальні Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів). Втілення даного проекту в життя сприятиме приготуванню здорової їжі для дітей та збереженню їх здоров’я, покращенню роботи кухарів.

Шановна громадо, розпочав свою роботу конкурс проектів «Бюджет участі», в якому може взяти участь будь-який  житель Зіньківського району, якому виповнилося 16 років, і подати власний проект. Детальніше про умови конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Зіньківської районної ради. Запрошуємо взяти участь у конкурсі.