Шановні зіньківчани!

Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

22 роки тому був прийнятий Основний Закон нашої держави, спираючись на положення якого, ми прагнемо сьогодні захистити здоров’я, честь і гідність кожного жителя району, забезпечити достойний рівень життя громадян нашого краю, надати людям можливість жити та працювати на вільній землі. Та час кидає все нові виклики, з якими боротися під силу лише спільною та наполегливою працею, постійно відчуваючи при цьому турботу держави про своїх громадян, в тім числі і в забезпеченні виконання статей Конституції України.

Нехай нинішнє свято стане втіленням мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, терпіння, впевненості та сміливості. Нехай цей день надасть вам наснаги, успіхів у праці, віри та оптимізму.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя