З професійним святом!

Шановні працівники, пайовики та ветерани споживчої кооперації Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем кооперативів. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, професійної наснаги та щасливої долі. Нехай ваш життєвий шлях буде тривалим і безхмарним, наповненим добром, миром і благополуччям. Хай сила та витримка не залишають вас, а віра у високе призначення та світле майбутнє споживчої кооперації й надалі надихає вас на нові звершення та значні досягнення на благо українського народу та майбутніх поколінь!

Впевнений, що ви напрацюєте додаткові пропозиції щодо підвищення ефективності системи споживчої кооперації й визначите нові перспективні напрями взаємодії з державою для вирішення наших загальних завдань розвитку сільських територій.

Дякую вам за професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, добросовісну працю!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя