З нагоди Дня Національної поліції України

Сьогодні, 4 липня, у приміщенні Зіньківського відділення поліції, відбувся захід та церемонія нагородження кращих працівників з нагоди Дня Національної поліції України.

У  заході взяли участь начальник Зіньківського відділення поліції, майор Леонід Горяєв, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови Зіньківської РДА Микола Хоменко, міський голова Сергій Максименко.

«Шановні поліцейські, працівники Національної поліції, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Сердечно бажаю вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої Зіньківщини та України. Щиро зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над головою, благополуччя та злагоди. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок» – з такими словами звернувся до працівників поліції Сергій Загорулько.

З нагоди 3 річниці Національної поліції України керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району та начальник відділення поліції відзначили кращих.

Леонід Горяєв обласною грамотою за добросовісну, сумлінну службу, високий професіоналізм нагородив Юлію Шум – заступника начальника слідчого відділення Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області.

Грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено Віталія Бучака, Вікторію Галич, Олександра Кушніренка, Інну Пашкову, Сергія Хурсу, Ростислава Ярошенка.

Зіньківська міська рада грамотами нагородила Віталія Зайця, Олександра Косяка, Валерія Постернака, Олега Удовиченка, Анатолія Якименка, Івана Яненка.

«Служу народу України!» – саме з таким гаслом працюють працівники поліції. Сподіваємося, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі вони з честю виконуватимуть і надалі поставлені завдання і зміцнять законність і правопорядок у Зіньківському районі.