Шановні працівники Зіньківського відділення поліції!

День Національної поліції України — свято, яке відзначається щорічно 4 липня, згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

На працівників Національної поліції покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Від імені депутатського корпусу і від себе особисто вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Впевнений, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку наших громадян ви з честю виконуєте поставлені перед вами завдання із зміцнення законності та правопорядку в Зіньківському районі.

У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю вам міцного здоров’я, мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту і щастя! Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя