Вітаємо заступника голови районної ради, депутата VII скликання Зіньківської районної ради – Загорулька Сергія Васильовича!

Шановний Сергію Васильовичу!

Голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і радості, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Зіньківського району.

Нехай завжди Вас супроводжує удача, а супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Зичимо вдячності від жителів району за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним поводирем в нелегкому повсякденному житті!