Шановні миротворці Зіньківського краю!

З 2013 року, 15 липня, в Україні, з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу, на державному рівні відзначається День українських миротворців.

Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Миротворці завжди в центрі подій і постійно приходять на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців.

Сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями і на своїй землі. На українській Донеччині та Луганщині ви мужньо обороняєте наш дім і нашу свободу. Ваш героїчний внесок у боротьбу із загарбниками навічно закарбовано у пам’яті кожного.

Шановні миротворці, дорогі ветерани-учасники миротворчих операцій, від імені депутатського корпусу і від себе особисто вітаю всіх, хто брав участь у миротворчих операціях і тих, хто в даний момент перебуває у небезпечних зонах нашої країни, докладає максимум зусиль задля здобуття омріяного миру, з Днем українських миротворців.

Нехай глибока людська вдячність та шана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами!

Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали життя за мир та спокій на Батьківщині та у багатьох країнах світу!

Голова районної ради

Сергій Нерозя