Відбулася сесія Полтавської обласної ради

12 липня, у залі засідань Зіньківської районної ради, відбулася двадцята сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У пленарному засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, народний депутат України Руслан Богдан, заступники голови облдержадміністрації, голови міських і районних рад, об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Депутати сформували порядок денний сесії та розглянули 139 питань, по яких було прийнято відповідні рішення.