Відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

17 липня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

Депутати затвердили в новій редакції структуру та граничну штатну чисельність працівників комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області з 1 серпня 2018 року.

На пленарному засіданні було внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, а саме: до числа виконавців заходів із фізкультури та спорту долучили відділ освіти райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування.

Депутати затвердили договір оренди частини нежитлового вбудованого приміщення в будівлі головного корпусу Зіньківської ЦРЛ, загальною площею 1,0 кв.м., укладений з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» від 02.07.2018 року, з орендною платою за рік в сумі 3050 грн. без урахування щомісячного індексу інфляції терміном на 1 рік.

З метою підвезення продуктів харчування до дошкільних навчальних закладів міста, прийнято рішення укласти договір безоплатного користування (позички) автомобілем ЗАЗ LANOS GARGO з дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №1 «Ромашка» з 1 серпня 2018 року, строком на 5 років.

У зв’язку з рішенням Харківського апеляційного адміністративного суду від 11.07. 2018 р., по справі №530/1073/17, затверджено розпорядження голови районної ради від 11 липня 2018 року №40-К «Про скасування розпорядження голови районної ради від 20.04.2018 № 23-К «Про поновлення Дуб’яги Л. В. на посаді завідувача комунальної установи «Зіньківський районний методичний кабінет».

Депутати внесли зміни до раніше прийнятих рішень районної ради, до показників районного бюджету на 2018 рік, затвердили склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих. Також утворено аукціонну комісію з продажу об’єктів малої приватизації, що є спільною власністю територіальних громад Зіньківського району Полтавської області.

У ході засідання розглянуто й інші бюджетні та майнові питання.

Роботі сесії передували засідання комісії та президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.