Вітаємо Зіньківського міського голову – Максименка Сергія Миколайовича!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Вас з Днем народження!

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, справи –благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.

Зичимо, щоб людська шана була подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро, а доля благословилася довгими квітучими роками, радувала сімейним ладом, благополуччям, сяяла усмішками оточуючих людей. Хай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями!