Шановні працівники торгівельного обслуговування Зіньківщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

У нинішніх непростих політичних та економічних умовах в країні, торгівля залишається однією з найбільш рентабельних та інвестиційно-привабливих галузей бізнесу.

Сьогодні не викликає сумніву важливість професії працівників торгівлі. Вашими послугами користуються тисячі громадян. І від чіткої, організованої роботи закладів торгівлі, тактовності та чуйності працівників залежить настрій і самопочуття людей.

З року в рік працівники торгівлі нашого району збільшують обсяги товарообороту, задовольняють потреби населення якісними товарами, поліпшують якість сервісу.

Впевнений, що ваші зусилля, спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торгівельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, сприятимуть зміцненню економічного потенціалу Зіньківського району, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні працівники торгівлі, впевненості у кращому майбутньому, здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя