Краще спортивне село Зіньківщини 2018 року

Вже третій рік поспіль, традиційно, Зіньківська районна рада організовує перший етап спортивної спартакіади на «Краще спортивне село Зіньківщини» серед сільських рад, селищної ради та сіл Зіньківської міської ради.

Цього року, 28 липня, районний стадіон «Старт» зібрав всіх небайдужих колективів до фізичної культури та спорту на районні змагання, які проходили в рамках реалізації програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі, затвердженої рішенням 21 сесії VII скликання від 24.11.2017р.

Розпочалося свято із урочистого марш-параду учасників змагань, який очолив командуючий спортивним парадом, заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Супроводжував марш-парад народний самодіяльний духовий оркестр Великопавлівського Будинку культури ( керівник – Олексій Пилипенко).

Організаторам заходу вдалося зібрати велику кількість спортсменів Зіньківщини, аби вони могли позмагатися у таких видах спорту як міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, перетягування канату. Загалом у спортивних змаганнях взяло участь 14 команд: від              с. Северинівка (Зіньківської міської ради), Опішнянської селищної ради, Артелярщинської, Бірківської, Власівської, Великопавлівської, Дейкалівської, Кирило-Ганнівської, Лютенсько-Будищанської, Пишненківської,  Покровської, Ставківської, Тарасівської, Шилівської сільських рад. Переможців з кожного виду спорту нагороджено кубками, медалями та грамотами.

Присутніх на святі привітали голова районної ради Сергій Нерозя, депутат обласної ради Олександр Путря, головний суддя змагань Олександр Яременко.

У своєму виступі голова районної ради Сергій Нерозя зазначив, що подібні заходи – надзвичайно корисні, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, згуртуванню колективів та обміну досвідом з фізкультурно-оздоровчої  роботи, оздоровленню, популяризують та пропагують здоровий спосіб життя.

«Прикро, – зауважив голова районної ради, що деякі голови рад району з якоїсь причини не бажають брати участь у подібних заходах. Адже спілкуючись з молоддю цих сіл стає зрозумілим, що вона також бажає позмагатися в силі, спритності, витривалості та вибороти в чесній боротьбі звання найспортивнішої громади району. Сподіваюся, що наступного року учасників стане значно більше.»

За підсумками змагань в загальнокомандній першості перемогу та кубок «Краще спортивне село Зіньківщини 2018 року» виборола команда Великопавлівської сільської ради, на ІІ місці – представники Тарасівської сільської ради,  ІІІ місце – за  командою Опішнянської селищної ради. Ми вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних перемог і здобутків!

Побажаємо нашим землякам-переможцям успішного виступу та перемоги  і на обласних змаганнях «Краще спортивне село Полтавщини 2018 року», які відбудуться 18 серпня у м. Кобеляки.

Підсумкова таблиця районних змагань «Краще спортивне село Зіньківщини 2018 року»