Шановні працівники будівельної справи Зіньківського району!

Професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів — День будівельника, відзначається щорічно у другу неділю серпня.

Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди.

Шановні працівники будівельної справи, ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, котра завжди була овіяна народною шаною, користувалася великим авторитетом. Адже ті, хто робить наші вулиці, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурними спорудами, житловими будинками, сучасними подвір’ями, дарують місцевим жителям не лише радість, а й побутовий комфорт, створюють домашній затишок.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто бажаю вам миру і злагоди у кожну домівку, міцного здоров’я і терпіння,  успіхів у всіх починаннях і родинного тепла. Хай невтомними будуть ваші руки, а натхнення не покидає у роботі.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя