Шановні працівники та ветерани ветеринарної медицини!

Згідно з Указом Президента України «Про День працівників ветеринарної медицини» від 1 листопада 2001 року № 1035/2001, «…відзначаючи вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля та підтримуючи ініціативу Міністерства аграрної політики України…», сімнадцятий рік поспіль своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини.

Професія ветеринарного працівника має глибокі коріння, які сягають в сиву давнину, відтоді, коли людина вперше приручила тварину. Ви фахівці однієї з найблагородніших і найпочесніших професій, адже недарма в народі говорять: «Медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство».

Шановні працівники та ветерани ветеринарної медицини, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом.

Нехай вас завжди супроводжують успіхи, надихають нові справи, зігріває родинне тепло! Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні всіх задумів!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя