Шановні бджолярі Зіньківського району!

На підтримку ініціативи Міністерства агропромислового комплексу України та Спілки пасічників України, згідно з Указом Президента України «Про День пасічника» від 15 серпня 1997 р. № 815/97, в Україні відзначається професійне свято – День бджоляра.

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з клопіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим, закоханим у свою справу. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги, адже «Мед на столі – радість у господі.

Шановні бджолярі Зіньківського району, велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. Нехай добробут, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім вам за терпіння та працю. Хай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік, а на столах – ніколи не зникає еліксир здоров’я, сили, наснаги і бадьорості — мед!

З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров’я і оптимізму, щедрих медових зборів, добра та щастя вам і вашим родинам!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя