Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та 27 річницею Незалежності України!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки, які завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

З нагоди свят, щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.

Нехай ці величні свята вселяють гордість за український народ, нашу країну, об’єднують усіх українців, дарують нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя