Привітали спортсменів Зіньківського району

7 вересня зал засідань районної ради зібрав кращих спортсменів, ветеранів праці, поціновувачів спорту на святковий захід, приурочений Дню фізичної культури і спорту.

До всіх присутніх з вітальним словом звернулася начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха: «Зіньківщина завжди славилася досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя. Приємно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту у нашому районі зростають, стають запорукою активного розвитку особистості.» Вона підсумувала досягнення у галузі спорту протягом цього року, подякувала за активну участь у активізації фізкультурно-оздоровчої роботи керівництво району, сільських голів, тренерів, учителів, молодь та привітала з наступаючим спортивним святом.

Спортсменів Зіньківського району привітали заступник голови районної ради Сергій Загорулько та в.о. голови, керуючий справами апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

За значні особисті внески у розвиток спорту на Зіньківщині, за першість у обласних і районних змаганнях та з нагоди дня фізичної культури і спорту Зіньківська районна рада, Зіньківська райдержадміністрація нагородили грамотами кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спортивної галузі Зіньківського району.

Колектив районного будинку культури створив у залі атмосферу свята, подарувавши присутнім кілька пісень.