Повернулися з нагородами

6 вересня, напередодні дня фізичної культури і спорту, на веслувальній базі,  в селі Климівка, що на Полтавщині, відбулася традиційна обласна спартакіада серед голів сільських, селищних, районних рад, їх заступників та працівників обласної ради.

Участь у змаганнях взяли представники 18 команд, які змагалися у 4 видах спорту – пляжному волейболі, шашках, перетягуванні канату та гирьовому спорті.

Делегацію Зіньківського району очолювала начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

Зіньківський район представляли Ставківський сільський голова Володимир Баран, Лютенсько-Будищанський сільський голова Михайло Білик, Високівський сільський голова Ніна Брага, Бірківський сільський голова Сергій Костенко, Артелярщинський сільський  голова Світлана Манойло, Велико-Павлівський сільський голова Ярослав Переятенець, Власівський сільський голова Сергій Хоменко,

У запеклій спортивній боротьбі наші земляки у загальнокомандному заліку посіли почесне ІІІ місце. Грамотами Територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» у Полтавській області нагороджено Сергія Хоменка, за І місце з шашок, та команду у складі  Ярослава Переятенеця, Сергія Костенка, Михайла Білика, Володимира Барана – за ІІ місце у змаганнях з перетягування канату.

Щиро вітаємо нашу команду з перемогами, зичимо і надалі високих досягнень у галузі спорту!