Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Зіньківщини!

Щиро вітаю вас з днем фізичної культури і спорту, які на сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави.

Дорогі спортсмени Зіньківського району! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками впродовж усього життя, принесуть вам радість та енергію, відчуття вічної молодості.

Я щиро вдячний вам за активну роботу з реалізації районних програм у галузі фізичної культури і спорту на Зіньківщині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя