Стартувала Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України»

6 вересня, біля Меморіалу Вічної Слави, відбулися урочистості з нагоди дня визволення Зінькова від німецько-фашистських загарбників.

Цього ж дня на Зіньківщині стартувала Всеукраїнська Естафета Пам’яті «Слава визволителям України», яка була передана нам делегацією Котелевського району, на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Колосом.

Делегація зіньківчан, очолена  головою ради районної організації ветеранів Володимиром Прислонським, розпочала свій маршрут з районного центру і побувала у с. Покровське, с. Човно-Федорівка та смт Опішня. Громади, разом із сільськими головами та головою селищної ради, вельмишановних гостей радо зустрічали хлібом-сіллю. Школярі місцевих закладів освіти взяли активну участь у заходах, які відбулися біля братських могил та обелісків.

У с. Човно-Федорівка учениця 6 класу Василина Молнар провела змістовну екскурсію зразковим музеєм історії села та школи, керівник – Людмила Іванівна Жолоб.

Священний подвиг Героїв-визволителів навічно закарбовано у серцях кожного громадянина України. Група зіньківчан вшанувала світлу пам’ять воїнів Другої Світової війни, поклала гірлянди та квіти до підніжжя братських могил та обелісків.

Завтра, 11 вересня, Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України» буде передано Шишацькому району.