Відбулися засідання постійних комісій районної ради

У ході підготовки до чергової сесії,  відбулися засідання постійних комісій районної ради. Зокрема, 12 вересня працювала комісія з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму,  фізкультури і спорту.

Члени комісії заслухали інформацію про хід виконання районних програм: оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки за 2018 рік, розвитку дитячо-юнацького гандболу у Зіньківському районі на 2017-2021 роки, національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

Юрій Дахно, начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації, виступив з рядом питань, що стосуються діяльності закладів освіти району, зокрема про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі району на 2018-2020 роки, до програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017-2021 роки та про припинення Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Комісія погодила та винесла на затвердження чергової сесії районної ради питання про структуру і граничну штатну чисельність  закладів загальної середньої освіти, Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018-2020 роки, звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

На засіданні розглянуто Положення про складання, затвердження та контроль виконання річного фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», структури та граничні штатні чисельності комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Зіньківської центральної районної лікарні.

Віктор Півень, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації, звернувся з проханням про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота».

Депутати погодили внесення змін до програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки.

У ході засідання комісією розглянуто листи Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та адміністрації Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області.

13 вересня, на спільному засіданні комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації  члени комісії обговорили хід виконання програми охорони довкілля Зіньківського району на 2016-2020 роки та проведення жнив у Зіньківському районі.

Комісія розглянула хід виконання програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» та комплексної програми протидії злочинності на 2016-2020 роки, низку питань із затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На засіданні комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного і соціального розвитку та управління майном, яке відбулося 13 вересня, з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2018 року, ходом виконання програм розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі і підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки присутніх ознайомила начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк.

Сергій Жомір, заступник голови ліквідаційної комісії Гадяцької ОДПІ, виступив зі звітом про наповнення бюджету району за І півріччя 2018 року.

З питаннями про прийняття громадських будівель закладів загальної середньої освіти с. Високе, с. Новоселівка, с. Удовиченки інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Артем Литус.

Комісія погодила внесення змін до ряду програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, забезпечення виконання Зіньківської райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.

Депутати заслухали та обговорили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, про які інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.

Членами постійних комісій було обговорено й ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.