Відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання

14 вересня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних дат голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько нагородили секретарів Ставківської та Великопавлівської сільських рад Почесними грамотами районної ради з врученням нагрудних знаків і квітів.

6 вересня, на веслувальній базі,  в селі Климівка, що на Полтавщині, відбулася традиційна обласна спартакіада серед голів сільських, селищних, районних рад, їх заступників та працівників обласної ради. Сьогодні Сергій Нерозя вручив головам рад нашого району, які взяли активну участь у спортивних змаганнях і вибороли призові місця, кубки, медалі та грамоти.

Першим про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки звітувався начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Леонід Горяєв.

Рішеннями депутатського корпусу районної ради внесено зміни до ряду районних програм, зокрема до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки, до програми забезпечення виконання Зіньківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, до районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки.

Депутати внесли зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота» та програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, виділивши кошти на спорудження пам’ятника загиблим учасникам антитерористичної операції, відкриття цього пам’ятника планується у день Покрови Пресвятої Богородиці.

На пленарному засіданні затверджено рішення по ряду питань, що стосуються діяльності закладів освіти району, зокрема хід виконання районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, структуру та граничну штатну чисельність закладів; внесено зміни до програм розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018-2020 роки та дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017-2021 роки.

У зв’язку з припиненням навчального процесу, викликаного відсутністю учнівського контингенту, та з метою ефективного використання матеріальних ресурсів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району, прийнято рішення про закриття Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та філії «Високівська загальноосвітня школа І ступеня» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1».

На виконання державної програми по реформуванню медичної галузі, депутатами затверджено Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018-2020 роки, Положення про складання, затвердження та контроль виконання річного фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», структуру та граничну штатну чисельність комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Зіньківської центральної районної лікарні.

Прийнято рішення про припинення Зіньківської центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 258 тис. 111, 9 грн., по видатках у сумі 245 тис. 394, 7  грн., з якими інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.

Внесли зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, та збільшили його доходну частину на                  4 млн. 978 тис.  985 грн..

Прийнято ряд рішень про прийняття громадських будівель закладів загальної середньої освіти у спільну власність територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району та затверджено договір оренди нежитлового вбудованого (підсобного) приміщення громадської будівлі Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка.

У ході пленарного засідання розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.