Шановні працівники та ветерани фармацевтичної галузі Зіньківського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Фармація — одна з ключових складових системи охорони здоров’я. Щоденна наполеглива праця кожного з вас — це запорука здорового, повноцінного життя мешканців нашого  району.

Вірю, що завдяки вашій сумлінній праці здоров’я кожної людини і нації в цілому і надалі буде зміцнюватися, а фармацевтична галузь України процвітатиме!

Зичу вам, шановні працівники та ветерани фармацевтичної галузі Зіньківського району, наснаги в досягненні нових здобутків, подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить вам завжди тільки задоволення, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя