Шановні працівники лісового господарства Зіньківщини!

Щороку, у третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства.

На Зіньківщині, ліс – не просто жива окраса, а її візитівка, найбільше багатство, яке  дає імпульс для розвитку економіки, відкриває нові перспективи для туристичної галузі району.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, прийміть найщиріші слова вітання! Своєю працею ви примножуєте наші лісові багатства і сприяєте їх раціональному використанню.

З нагоди вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та достатку. Нехай ліс, вирощений вами, приносить не лише  радість і задоволення, а й забезпечує екологічну безпеку та гармонійну взаємодію суспільства і природи!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя