Шановні рятувальники Зіньківщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Впевнений, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, людяність, відданість справі, постійна готовність до боротьби зі стихійним лихом, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на забезпечення техногенного і природного благополуччя  населення району.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя