Розпочалося голосування за проекти в рамках «Бюджету участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки»

Проект «Бюджет участі» – це взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямована на залучення жителів області до активної участі у сферах економічного, гуманітарного та культурного розвитку громад через подання проектів та проведення відкритого голосування для реального покращення рівня їх життя на місцевому рівні.   «Бюджет участі» має важливе значення для налагодження дієвої співпраці між органами місцевого самоврядування та згуртування населення навколо вирішення актуальних питань, а також має позитивний вплив на підвищення соціальної активності громадян нашого району.

Найважливішим є те, що пріоритетність та актуальність даного проекту визначається місцевою громадою. Цьогоріч, на обласний конкурс «Бюджет участі» від Зіньківського району було подано 5 проектів:

Проект №213.

«Сортування сміття – безпечне майбутнє» – формування у дітей екосвідомості та навиків правильного сортування сміття. Даний проект сприятиме формуванню екологічної відповідальності підлітків через актуалізацію проблеми забруднення навколишнього середовища.

Проект №206.

«Дітям шкіл – зручна велопарковка» – облаштування велопарковками територій шкіл м.Зіньків. Цим проектом передбачається забезпечити школярів комфортними та зручними умовами паркування та схоронності велосипедів.

Проект №217.

«Літературне сузір’я Зіньківщини» – літературно – мистецький музей під відкритим небом. Втілення даного проекту в життя сприятиме розвитку обізнаності різних категорій населення з фактами історичного минулого Зінькова, а також стане кроком до долучення Зінькова до маршрутів літературного туризму.

Проект №214.

Зелена зона «Лісова пісня». Це парк, який буде створено на території селища Опішня, як місце відпочинку місцевих жителів та привабливий об’єкт для туристів. Також на базі парку будуть проводитись уроки з біології .

Проект №222.

«Льодова забава» – придбання конструкцій відкритого льодового майданчика для активного відпочинку зіньківчан та гостей міста взимку.

Запрошуємо взяти участь у голосуванні, яке розпочалося 14 вересня цього року, всіх жителів нашого району, яким виповнилося 14 років, та підтримати ті ініціативи, які на Вашу думку покращать життя нашого району.

Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом.

Покрокову відеоінструкцію щодо голосування можна переглянути на офіційному сайті Зіньківської районної ради.

Паперове голосування відбуватиметься у пункті супроводу за адресою: м. Зіньків вул. Воздвиженська,40, другий поверх; контактна особа Золочевська Інна Анатоліївна, тел. 3-34-46.