Обговорили ряд бюджетних питань

У депутатській кімнаті районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, під головуванням Геннадія Хорошуна.

Члени комісії надали згоду відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації на виконання ремонтно-будівельних робіт, а саме: реконструкцію суміщеної покрівлі на шатрову двоповерхового навчального корпусу Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області Артема Литуса, комісія затвердила звіти з незалежних оцінок майна: нежитлового приміщення громадської будівлі комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради, приміщення, розташованого на 1 поверсі 4-х поверхової будівлі Зіньківської ЦРЛ, частини приміщення адміністративного будинку, розташованого за адресою: вул. Соборності, 2, м. Зіньків, Зіньківський район, Полтавська  область, та погодила укладання відповідних договорів оренди на вищезазначене майно.