Дорогі ветерани, шановні земляки!

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

Плине час, однак пам’ять про зроблене вами у часи страшної війни житиме вічно. Безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Сердечне спасибі вам, сивочолі ветерани, за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичу кожній родині здоров’я, достатку, щастя і мирного неба над головою!

Нехай квітне і примножує свої багатства наша держава, а спільні успіхи додають наснаги працювати на благо людей для щасливого майбутнього Зіньківщини і всієї України!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя