Шановні бібліотекарі Зіньківського району!

30 вересня в Україні, традиційно, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу бібліотекарі сприяють всебічному розвитку особистості, виховують кращі громадські якості і патріотичні свідомості населення.

З нагоди вашого професійного свята, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, бажаю вам, дорогі бібліотекарі, творчого завзяття, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя