Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю.

Щиро вітаю з професійним святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізову­вати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків і теплотою рідних!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя