Свято як вияв глибокої пошани до людей старшого покоління

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей поважного віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Життєвий шлях людей поважного віку – це джерело народної мудрості, взірець любові до рідної землі та служіння народові, невичерпне джерело натхнення, сили, духу і віри у щасливе майбутнє України.

Високе почуття обов`язку, відповідальності перед громадою – риси, що притаманні людям поважного віку, сьогодні вони набувають вагомих цінностей.

Сьогодні, у районному Будинку культури, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня людей поважного віку і Дня ветерана.

З вітальними промовами до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Нерозя,  в. о. голови  райдержадміністрації Анатолій Водолага, секретар міської ради Володимир Чикало.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації керівники району нагородили голову ради Зіньківської міської організації ветеранів, ветерана Збройних Сил, дитину війни – Сергія Сандроновича Мурадяна, голову первинної ветеранської організації Проценківської сільської ради, ветерана праці, дитину війни – Василя Яковича Квашу, відповідального секретаря ради районної організації ветеранів, ветерана праці, дитину війни – Василя Трохимовича Міщенка, техніка-оператора оптичного устаткування районного Будинку культури, ветерана праці – Василя Івановича Чепіля, ансамбль ветеранів «Вербиченька» територіального центру соціального обслуговування (художній керівник – Віолетта Півень, концертмейстер – Олександр Хоменко).

Голова ради Зіньківської районної організації ветеранів Володимир Прислонський привітав людей мудрого віку зі святом і висловив найкращі побажання на їхню адресу, від імені членів організації ветеранів висловив подяку народному депутату Олегу Кулінічу та голові районної ради Сергію Нерозі за постійну увагу і турботу про ветеранів війни та праці.

Насамкінець, Володимир Петрович зачитав власний вірш:

«Ветерани – це приклад для нас

У служінні країні і людям.

Хай ніколи не прийде той час,

Коли ми поважать їх не будем!»

Гарний настрій та позитивні емоції подарували присутнім артисти районного Будинку культури та ансамбль ветеранів “Вербиченька”.