Шановні жителі Зіньківського району!

Щороку, першого жовтня, в Україні відзначають День людей поважного віку та День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу.

Турбота про людей поважного віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Дорогі жителі Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто бажаю вам залишатися діяльними й активними. Нехай ваші немолоді роки не знесилюють вас, а піднімають морально і духовно. Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нашій молоді. Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей — це приклад для наслідування сучасній молоді.

Зичу кожному із вас міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Довгих і щасливих років життя та Божого благословення!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя