Вони несуть любов до дитини через усе життя…

Відзначення Дня працівників освіти вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Сьогодні, 4 жовтня, напередодні професійного свята освітян, що буде відзначатись у неділю, районний Будинок культури зібрав усіх педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветеранів педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до працівників освіти району звернувся голова районної ради Сергій Нерозя:

«Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності, натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини!

Нехай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє юними талантами, яскравими особистостями, які прославляться визначними перемогами та збагатять наш район новими досягненнями.»

З вітальними словами до колишніх колег звернувся в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Традиційно, керівники району та міста нагороди грамотами Полтавської обласної ради, Зіньківської районної ради та Зіньківської райдержадміністрації, з врученням квітів, кращих працівників освіти району.

Сьогодні педагогічна родина Зіньківського району поповнилася молодими учителями. Нових колег привітали та вручили на добру згадку символічні подарунки начальник відділу освіти Юрій Дахно та голова РК Профспілки Роман Попович.

Святковий настрій та позитивні емоції подарували присутнім артисти районного Будинку культури та дитячі колективи позашкільних закладів освіти району. Незважаючи на дощ за вікном, у залі районного Будинку культури панувала святкова атмосфера та сяяли посмішки на обличчях освітян.