Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності!

Учитель – горде і славне звання! День учителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє успіхам своїх вихованців.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки.

Шановні вчителі, дякую вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i щире добро, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива колоситься новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим!

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя