Шановні юристи Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Переконаний, що юристи нашого району, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль для утвердження ідеалів верховенства права та справедливості на теренах рідного краю .

Шановні юристи Зіньківського району, бажаю вам миру, життєвої наснаги та невичерпної енергії, нових досягнень у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а в родині панує щастя, злагода та добробут!

З повагою –  голова районної ради,

Сергій Нерозя