Шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, дорогі ветерани!

День захисника України – свято, яке відзначається 14 жовтня у День свята Покрови Пресвятої Богородиці і водночас з Днем Українського козацтва. Не дивно, що ці свята злилися воєдино, адже покликані захищати, оберігати і охороняти людей.

Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання – вкритих сивиною і увінчаних нагородами ветеранів, молодь, яка лише нещодавно одягла військову форму, українських воїнів, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні, що на Сході.

Світла і вічна пам’ять воїнам-землякам, героям сьогодення – Івану Матвієвському, Миколі Ряскову, Віталію Кузьменку, Вадиму Мирінцю, Роману Яковцю, які до останніх днів свого життя впевнено і рішуче боролися за мир і спокій у неньці-Україні.

Впевнений, що бойовий і життєвий досвід, моральні якості, активна громадянська позиція захисників України слугуватимуть вихованню в суспільстві національної свідомості, загальнолюдських цінностей та формуванню високих якостей громадянина і оборонця рідної землі.

Дорогі земляки, прийміть найкращі побажання з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто бажаю кожній родині добра, щастя, злагоди, благополуччя і мирного неба над головою! Козацького здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби сьогоднішнім захисникам! Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя