Увага: конкурс!

Відділом освіти Зіньківської районної державної адміністрації оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району Полтавської області.

Більш детальну інформацію щодо проведення конкурсу можна переглянути за посиланнями:

Про конкурс на заміщення вакантної посади директора  Новоселівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Зіньківської районної ради Полтавської області (оголошення);

Про конкурс на заміщення вакантної посади директора  Кирило-Ганнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (оголошення);

Про конкурс на заміщення вакантної посади директора  Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (оголошення).

Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району.

Перелік питань  конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району.